مشاوره شبکه های کامپیوتری

برای استفاده کارآمد از منابع سازمان، گروه یا مجموعه، شبکه‌های کامپیوتری باید با توجه به موقعیت و سیاست‌های هر مجموعه، طراحی و اجرا شوند. زیرساخت‌های این شبکه‌ها باید مناسب برای استفاده از منابع فراهم شده باشد و به همین منظور، طراحی صحیح زیرساخت از اهمیت بالایی برخوردار است. در غیر این صورت، مشکلات متعددی در زمان استفاده از شبکه به وجود خواهند آمد و نیاز به هزینه‌های بالا برای نگهداری و تطبیق شبکه با نیازهای مورد نظر خواهد بود.

از این رو، در ایجاد یک شبکه مناسب و کارآمد، مشاوره حیاتی است. با دریافت مشاوره شبکه کامپیوتری و تحلیل شبکه، می‌توانید بهترین مسیر شبکه، پایگاه داده‌ها، نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای مورد نیاز را شناسایی کنید. این مشاوره به شما اطمینان می‌دهد که در مسیر صحیح قرار دارید و در آینده می‌توانید بهترین نتیجه را از فعالیت مجموعه خود بدست آورید.

اجرا و راه اندازی اتاق سرور. نگهداری شبکه . به همراه تعمیرات شبکه توسط شرکت نورسان انرژی و پسیو شبکه

نقش و اهمیت مشاور شبکه های کامپیوتری

در حال حاضر، برنامه‌ریزی و مشاوره در زمینه فناوری‌های اطلاعات و انتخاب و پیاده‌سازی فناوری‌های مناسب، در سازمان‌های دولتی و خصوصی جایگاه ویژه‌ای دارند. این سازمان‌ها سالانه مبالغ قابل توجهی از بودجه خود را برای تامین تجهیزات سخت‌افزاری، نرم‌افزار، توسعه شبکه و خطوط ارتباطی، تولید داده و اطلاعات، آموزش کارکنان و سایر مسائل مشابه به عنوان سرمایه‌گذاری اختصاص می‌دهند. با این وجود، در نگاهی کلی به سازمان‌های مختلف در سراسر کشور، مشخص است که نمونه‌های موفق در زمینه سرمایه‌گذاری صحیح در فناوری اطلاعات بسیار کم هستند.

استفاده از یک گروه مشاوره فعال در حوزه فناوری اطلاعات با تجربه کاری در زمینه‌ی IT، علوم کامپیوتر و شبکه می‌تواند بهره‌وری سازمان را افزایش داده و خطرات و تهدیدات را کاهش دهد. این گروه مشاوره توانایی دارد ریسک طراحی و راه‌اندازی زیرساخت‌های جدید فناوری اطلاعات را به صفر برساند.

در شرکت نورسان انرژی، تیم کارشناسان مجرب و متخصص ما در زمینه مشاوره خدمات شبکه و کامپیوتر، طراحی و نقشه‌برداری شبکه، امنیت شبکه، تامین تجهیزات شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه، نظارت، پشتیبانی و نگهداری شبکه فعالیت می‌کنند. افتخار ما این است که به عنوان مشاوره ادارات مهم، سازمان‌ها، کارخانجات بزرگ و کوچک، دولتی و خصوصی، هتل‌ها و دانشگاه‌ها شناخته شده‌ایم. بسیاری از مشتریان ما، شاید به طور مستقیم درگیری با حوزه فناوری اطلاعات (IT) نداشته باشند و احتمالاً بگویند نیازی به شبکه ندارند و تکنولوژی را به عنوان یک مسئله قدیمی در نظر بگیرند. با این حال، سعی در حل چالش‌ها و مشکلات IT، نه تنها ممکن است از تمرکز شما به کسب و کارتان منحرف کند، بلکه هزینه‌های زیادی را برای شرکتتان ایجاد کند و تأثیر منفی بر بخش‌های دیگر کسب و کارتان داشته باشد. به همین دلیل، همکاری با یک گروه مشاوره شبکه‌های کامپیوتری و فناوری اطلاعات در شرکت شما می‌تواند باعث حفظ امنیت و کارآمدی کسب و کار شما شده و شما را در مسیر درست تکنولوژی به سمت آینده همراهی کند.

مشاوره شبکه و مزایای مشاوره تخصصی

خدمات مشاوره پشتیبانی شبکه به چه صورت است؟

همواره مرحله اول در مشاوره، طراحی شبکه است. تمام طرح‌هایی که پیشنهاد می‌شوند، قطعاً ارزش پیاده‌سازی ندارند. یکی از معیارهای مهمی که تعیین‌کننده موفقیت یا شکست یک طرح است، پشتیبانی شبکه است. به عبارت دیگر، پیش از اجرای طرح، باید مطمئن شد که امکان پشتیبانی و خطایابی سریع در صورت بروز مشکل وجود دارد و هزینه مورد نیاز برای این پشتیبانی به‌طور معقول است.

گرچه طراحی اولیه ممکن است هزینه بالایی داشته باشد، اما طراحی صحیح می‌تواند منجر به کاهش هزینه‌ها در طول زمان استفاده، بهره‌برداری و پشتیبانی شود. برآورد نیازهای مجموعه با در نظر گرفتن توسعه آینده نزدیک یا دور، اولین مرحله در طراحی است. بهترین راه برای ایجاد یک طرح و نقشه‌راه مناسب، استفاده از مشاوران مجرب در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه است.

خدمات مشاوره در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و ارائه راهکارهای فنی و تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به منظور پیشبرد اهداف سازمان‌ها و شرکت‌ها، ارائه راهکارهای مطابق با استانداردهای جهانی و نیازها و امکانات شبکه‌های سازمانی، ارائه راهکارهای جامع در زمینه امنیت شبکه بر اساس استانداردهای جهانی، مشاوره در زمینه راه‌اندازی انواع شبکه‌های ارتباطی از جمله شبکه‌های LAN، WAN، بی‌سیم و … ، خدمات مشاوره در زمینه راه اندازی شبکه ، تغییرات اساسی در شبکه و بهبود ساختار شبکه با در نظر گرفتن کاهش هزینه ها و همینطور بالا بردن بازده کاری برای سازمان ها و شرکت ها، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

اگر در مورد خدمات راه اندازی شبکه نورسان انرژی سوالی دارید، باما در تماس باشید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم!

مشاوره زیرساخت شبکه

مشاوره پشتیبانی و نگهداری شبکه و سرویس

مشاوره سخت افزار و بهینه سازی سخت افزار

مشاوره دوربین مداربسته تحت شبکه

مشاوره اجرای شبکه های کامپیوتری

مشاوره تجهیزات شبکه

مشاوره طراحی شبکه

مشاوره اجرای پروژه های شبکه

مشاوره امنیت شبکه

مشاوره خرید و اجرا و ارتقا سرور

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

کلیک کنید